چهارشنبه : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

خانه» بایگانی اردیبهشت, ۱۳۹۷
دسته ، تاریخ چهارشنبه : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۷

انتقاد از نحوه ی برخورد با دانشجویان

یکی از دانشگاه‌های فعال ما در مجموعه تحکیم، مصداق بارز و مثال کاملا روشنی برای این قضیه است که خود ما در اتحادیه کاملا در جریان تمام اتفاقات و وقایع رخ داده در آن هستیم دانشجویان دانشگاه پیام نور مشهد است که تحت امر سیاست گذاری‌های خودسرانه ریاست پیام نور استان خراسان رضوی به شدت با این مسئله درگیر است

[...]

اقدام دور از شان روحانیت و انقلابی گری

نماز خواندن مسئول یک روزنامه دولتی بر سر جنازه ای که در پرچم طاغوت حمل می شد چه معنایی می‌تواند داشته باشد جزء تایید و هم پیاله ای با آنها. فاطمی تصریح کرد جریان اصلاحاتی که آقای دعایی خود را منتسب به آن می‌دانند باید به صراحت موضع خود را با این عمل دور از شان روحانیت و انقلاب گری مشخص کند

[...]

معامله سیاسی بین دولت و اصلاح طلبان

اصلاح‌طلبان به خوبی می‌توانند وضعیت خود را آنالیز کنند زیرا آنها می‌دانند در شرایط فعلی توان دادن گزینه مستقل در فضای سیاسی کشور را ندارند.

[...]

سند۲۰۳۰یا یوغ بردگی….؟!

روزگاری آرمانمان جهانی کردن اهداف انقلاب بود اما اینک خودمان هم با مصوباتی که انجام میدهیم غایت اصلی انقلاب را به باد فراموشی میسپاریم.

[...]

نامه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور مشهد به وزیر علوم

آیا می دانستید که رئیس دانشگاه های پیام نور خراسان رضوی، این مکان را دانشگاه نمی دانند؟
و به همین بهانه، آئین نامه های وزارت علوم که خیر، حتی آئین نامه های داخلی پیام نور را…

[...]

شورای فعلی، خود افراد را چیده و خود رای داده است

: تخلف دیگر تایید صلاحیت شخصی است که در جریانات سال ۸۸ اقدام به تحریک دانشجویان دانشگاه قبلی خود برای بیرون ریختن از دانشگاه و بستن خیابان‌های شهر کرده است

[...]

ابهامات قابل تأمل در برگزاری انتخابات انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی

از نکات قابل تأمل این انتخابات، انتخاب غلامعلی ابراهیمی سوته ۴۷ ساله و از مشاوران وزیر ورزش و جوانان دولت یازدهم، به عنوان دبیرکل این تشکل دانشجویی است. که ابهامات زیادی را در راهبری این تشکل در مسئله “تشکل های دولت ساخته” بوجود می آورد.

[...]

اولین نشست خبری کمیته مطالبه شفافیت از بنیاد شهید

یکی از مشکلات اساسی در بنیاد شهید، یکی بودن رکن نظارتی و رکن اجرایی است که فی نفسه بستر فساد را فراهم می سازد.

[...]

جناب روحانی با این شرایط اقتصادی چطور می خواهید در انتخابات ۹۶ شرکت کنید؟!

جناب روحانی من نمیدانم با این شرایطی که برای جوانان به وجود آورده اید چطور با اعتماد به نفس کامل می گوید که می خواهم در انتخابات ۹۶ شرکت کنم.

[...]

درخواست شفافیت و نظارت عمومی بر عملکرد قوه قضاییه

انتظار رهبر انقلاب و جنبش دانشجویی از قوه ی قضاییه هم چنان که در حکم انتصاب جنابعالی آمده است “مبارزه اساسی با فساد، و از همه مهمتر ایجاد امنیت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم” است. از این رو قوه ی قضاییه باید حامی مبارزه ی مردمی با فساد بوده و دست منصور نظری ها که آمران به معروف و ناهیان عن المنکر حقیقی اند را ببوسد و از آنها تقدیر به عمل آورد.

[...]