اشتراک

زیر نقاب تدبیر» نگاهی صریح به کارنامه و عملکرد رئیس‌جمهور

سومین ویژه نامه دفتر تحکیم وحدت با عنوان «زیر نقاب تدبیر» درباره‌ سیر زندگانی حسن روحانی رونمایی شد.

جلد سوم نشریه دفتر تحکیم وحدت به نام «زیر نقاب تدبیر» که شامل چهار فصل و یک ضمیمه گفتگو تخصصی در رابطه با سیر زندگانی حسن روحانی می‌باشد، رونمایی شد. مراسم رونمایی این نشریه، روز سه شنبه ۱۳ آذرماه ۹۷ در دفتر تحکیم وحدت برگزار شد.

نشریه زیر نقاب تدبیر به همت ۲۰ دانشجو و با همت انجمن اسلامی تحکیم وحدت دانشگاه امیرکبیر تهیه شده است. این نشریه شامل چهار فصل است، که فصل اول آن به زندگی حسن روحانی در سال‌های پیش از انقلاب پرداخته، در فصل دوم نیز به دوران جنگ و سال‌های پر ابهام زندگی ایشان می‌پردازد.

همچنین در فصل سوم به سخنرانی‌های انقلابی او در واکنش به فتنه‌های فتنه‌گران پرداخته است. در فصل آخر که شامل محتوای بیشتری نسبت به سایر فصل‌ها است، به دهه هفتم زندگی این شخصیت سیاسی و دهه چهارم انقلاب و نیز عملکرد ریاست دولت‌های یازدهم و دوازهم می‌پردازد.

«زیر نقاب تدبیر» شامل مصاحبه اختصاصی با جواد موگویی (نوسینده و کارگردان)، زهرا سادات رضوی علوی (مسئول خواهران اسبق دفتر تحکیم وحدت) و گفتگو با محمد حسین قائد اشرف (دبیر اسبق دفتر تحکیم وحدت) و ابوالفضل مظاهری (دبیر اسبق اتحادیه انجمن های مستقل دانشجویی) نیز می‌باشد. 

این نشریه ۱۰۰۰ نسخه‌ای طی روز‌های آتی در سراسر کشور توزیع می‌شود.

Related Posts

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *