اشتراک

در صورت ناامیدی رای دهندگان, اثرات زیانباری برای نظام بوجود خواهد آمد.

به گزارش تحکیم نیوز (پایگاه اطلاع رسانی دفتر تحکیم وحدت)؛ شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت، در پی اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری، سومین بیانیه انتخاباتی خود را صادر کرد.

در این بیانیه آمده است : «دلسوزانه به رئیس جمهور محترم هشدار می دهیم که در نظر داشته باشند که در صورت ناامیدی رای دهندگان, اثرات زیانباری برای نظام بوجود خواهد آمد. با توجه به اینکه اضافه شدن وعده های فراوان امسال به وعده های عملی نشده ی سال ۹۲ شرایط را برای دولتمردان سخت تر کرده است.»

 

متن کامل این بیانیه به این شرح است :

 

بسمه تعالی

مشارکت پرشور مردم در انتخابات روز جمعه را که نشان اعتماد ملت به نظام جمهوری اسلامی ست ارج می نهیم و از این بابت خداوند را شاکریم و برای رئیس جمهور قانونی و منتخب مردم آرزوی توفیق داریم.

ما معتقدیم که موفقیت زمانی حاصل می شود که دولت دوازدهم اشتباهات گذشته را بپذیرد و برای رفع آن گام بردارد. بررسی مسائل مهم جامعه و رصد سیاست های دولت یازدهم پیش از انتخابات, ما را به این نتیجه رساند که این دولت توان و عزم جدی برای حل مسائل اساسی کشور را ندارد; چرا که اساسا در تشخیص اولویت های کشور به خطا رفته است و اگر روند قبلی ادامه پیدا کند متاسفانه به زودی دولت با موج اعتراضات ملت مواجه خواهد شد. زیرا با این رویه نمی توان انتظار رفع فقر و بیکاری و فساد و فاصله ی طبقاتی موجود را داشت. همچنین شکاف های امنیتی موجود در قراردادهای نیمه مخفیانه ی بین المللی منعقد شده در دولت قبل, کشور را در وضعیت حساسی قرار داده است.

دلسوزانه به رئیس جمهور محترم هشدار می دهیم که در نظر داشته باشند که در صورت ناامیدی رای دهندگان, اثرات زیانباری برای نظام بوجود خواهد آمد. با توجه به اینکه اضافه شدن وعده های فراوان امسال به وعده های عملی نشده ی سال ۹۲ شرایط را برای دولتمردان سخت تر کرده است.
متاسفانه در فرایند برگزاری انتخابات امسال, با بی نظمی های بی سابقه ای مواجه شدیم که مناسب شان ملت نبود. این مسئله ما را به یکی از این دو حالت می رساند. حالت خوش بینانه ی آن عدم کفایت دولت در برگزاری انتخابات و حالت دیگر نیز عدم صلاحیت و صداقت دولت برای پاسبانی از اعتماد ملت است که هیچ یک از این دو حالت, شایسته ی دولت جمهوری اسلامی نیست. ما دانشجویان دفتر تحکیم وحدت مانند همیشه تابع قانون و رای شورای نگهبان, دولت منتخب ملت را صمیمانه در جهت خدمت به ملت یاری خواهیم رساند.

در پایان به جناب اقای روحانی توصیه میکنیم که در دولت جدید پذیرای نقد دلسوزان بوده و از برنامه های تمامی صاحب نظران خصوصا کاندیداهای این دوره ی ریاست جمهوری استفاده نمایند که هدف همه, اعتلای نظام اسلامی و تحقق آرمان های انقلاب است. ان شاالله

شورای مرکزی اتحادیه ی دفتر تحکیم وحدت
۳۱ اردیبهشت ماه ۹۶

Related Posts

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *