اشتراک

یقین بدانید که اگر مصالح نظام اهم نبود, اکنون در جایگاه فعلی تان حضور نداشتید!

به گزارش تحکیم نیوز (پایگاه اطلاع رسانی دفتر تحکیم وحدت)؛ شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت نامه ای سرگشاده به حسن روحانی، صادر کرد.

در بخشی از این نامه آورده شده است : «جناب رییس جمهور؛ به یاد داشته باشید که خود شما به پشتوانه ی قدرت نظامی و موشکی کشور توانستید طرف مقابل را به میز مذاکره بنشانید. اکنون چه شده که بدون در نظرگرفتن عقل و تدبیر و قانون و اخلاق با سخنانتان امنیت کشور را هدف قرار داده اید؟ فرقی نمی کند در ۲۹م اردیبهشت چه کسی انتخاب شود. بدانید که با این رویه کشور را خواهید فروخت.»

 

متن کامل این بیانیه به این شرح است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

آقای روحانی!

کاش همیشه انتخابات بود تا چهره ی واقعی سیاسیون هویدا شود. در این چند هفته ی اخیر انتخاباتی, بیش از پیش با تناقضات کلامی و عملی شما روبرو شدیم. اخلاق مداری و قانونمندی از شعارهای همیشگی شماست. تدبیر شعار انتخاباتی شما در سال ۹۲ بود. اخلاق و قانون و تدبیری که از آن می گویید کجاست؟

 

آیا این تدبیر است که برای تخریب چهره ی رقیب و به منظور سرپوش گذاشتن بر ناکارآمدی دولت تان, تاریخ ۳۸ ساله ی انقلاب را زیر سوال می برید؟ حال آنکه خود همواره در طی این سالها مسئولیتی را عهده دار بوده اید!

آیا این عقلانیت است که برای جلب آراء ملت به تفاوت ها و حساسیت های قومیتی و مذهبی در کشور دامن می زنید؟

آقای رییس جمهور؛ فراموش نکنید که شما با عملکرد تقریبا هیچ تان رقابت می کنید نه با اشخاص.

جناب رییس جمهور؛ به یاد داشته باشید که خود شما به پشتوانه ی قدرت نظامی و موشکی کشور توانستید طرف مقابل را به میز مذاکره بنشانید. اکنون چه شده که بدون در نظرگرفتن عقل و تدبیر و قانون و اخلاق با سخنانتان امنیت کشور را هدف قرار داده اید؟ فرقی نمی کند در ۲۹م اردیبهشت چه کسی انتخاب شود. بدانید که با این رویه کشور را خواهید فروخت.

 

اقای روحانی؛ جنس کلامتان به بنی صدری می ماند که بی شرمانه در میتینگ هایش از منافقین حمایت میکرد. دیدید که تا آنجا ادامه داد که در معرض رای مجلس قرار گرفت.

یقین بدانید که اگر مصالح نظام اهم نبود, اکنون در جایگاه فعلی تان حضور نداشتید.

به شما هشدار می دهیم که بازگردید و خدمات چندین ساله تان را تباه نکنید.

 

والعاقبه للمتقین

شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت

۲۸اردیبهشت ۹۶

Related Posts

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *