چهارشنبه : ۲۷ تیر ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار انجمن ها» اخبار برگزیده» اخبار مهم انجمن ها» تحکیمی ها» تحکیمی ها مهم» سرخط خبرها» مصاحبه» مصاحبه ها » مدیر تراز جمهوری اسلامی یعنی مدیری که تقوا داشته باشد
تاریخ انتشار یکشنبه ۱۷ بهمن ۹۵ - ۲۱:۰۹

سالار حدیدی، دبیر انجمن اسلامی زنجان میگوید:

مدیر تراز جمهوری اسلامی یعنی مدیری که تقوا داشته باشد

به گزارش تحکیم نیوز‌(پایگاه خبری تحلیلی دفتر تحکیم وحدت)، سالار حدیدی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان(تحکیم وحدت) در گفت و گو با نسیم زنجان گفت: مدیر تراز جمهوری اسلامی یعنی مدیری که اکثر شاخصه های مدیریت جهادی و انقلابی در او جمع باشد.

وی افزود: از جمله این شاخص ها می توان به پاک دستی و ساده زیستی و از همه مهمتر تخصص و مهارت در حوزه مربوطه اشاره کرد.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان خاطرنشان کرد: می توان گفت که مدیر تراز جمهوری اسلامی یعنی مدیری که تقوا داشته باشد و این تقوا هم بنا بر سخن شهید چمران، یعنی  هم دارای تخصص و هم تعهد باشد.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: امام راحل تعارفی صحبت نمی کردند؛ بلکه خطری را می دیند که امروز ما با شدت تمام آن را حس می کنیم و آن عدول از انقلابی گری به محافظه کاری است .

حدیدی افزود: وقتی مدیران این نظام که باید جز دغدغه انقلاب و مردم فکر دیگری نداشته باشد، دچار زد و بند های سیاسی برای بقای بیشتر شدند، ما نمی توانیم دم از اصلاح امور بزنیم.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان خاطرنشان کرد: همین ها مردم را نسبت به برخی آرمان ها و شعائر انقلاب دلسرد می کنند و اگر هم تا امروز همین مردم جلوی انحلال انقلاب توسط مدیران! راگرفته اند به خاطر صداقت در کلام و عملکرد مسئولین انقلابی مانند رهبری معظم و حفظ خون شهداست و گرنه هیچ کس چک سفید امضا به برخی از این آقایان نداده است.

این فعال دانشجویی اضافه کرد: ما در برهه حساسی از تاریخ انقلاب به سر می بریم که به تعبیری می توان آن را سر عقل آمدن انقلاب نامید و آن هم چهل سالگی این نظام مقدس است.

وی افزود: راز و رمز های زیادی که عدد چهل دارد و همچنین عمر پختگی و کمال یک انسان و به تعبیری نظام های اجتماعی می باشد و ما را به اینده امیدوارتر می کند.

حدیدی در پایان اظهار داشت: برخی مسئولین بایستی از نظام تصفیه شوند و انشالله در آستانه چهل سالگی انقلاب، شاهد تصفیه این نظام از برخی مدیران و مسئولینی باشیم که نه تنها خود را برای خدمت به مردم به زحمت نمی اندازند؛ بلکه انقلاب، مردم و همه این آرمان ها را هم برای تامین منافع شخصی و حزبی و سیاسی خود می خواهند.

نظر خود را بگذارید

به کانال ما در تلگرام بپیوندیدبه کانال ما در تلگرام بپیوندید