اشتراک

گزارش سی و سومین نشست میاندوره قدیمی ترین اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور(دفتر تحکیم وحدت)

به گرارش تحکیم نیوز(پایگاه خبری تحلیلی دفتر تحکیم وحدت)، سید مهدی فاطمی عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت گزارشی از سی و سومین نشست میاندوره اتحادیه که در مشهد مقدس ارائه داد.

در این گزارش آمده است: به حول و قوه الهی سی و سومین نشست میان دوره دفتر تحکیم وحدت در مشهد مقدس با حضور ۲۵ دفتر عضو اتحادیه برگزار شد. افتتاحیه این نشست با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمدیان آغاز گردید. برنامه های بعدی با سخنرانی مهمانانی از جمله آقای زاکانی ومحصولی ادامه یافت.

در این گزارش آمده است: از جمله مهمترین برنامه های مورد استقبال دانشجویان، مناظره درون گفتمانی با حضور آقایان اشتری، مفتاح، میرزایی پور و خضریان پیرامون چالش های امت حرب الله در انتخابات بود که این جلسه به همت واحد سیاسی دفتر برگزار شده بود. در پایان جلسه ی چهار و نیم ساعته دانشجویان بصورت حضوری یا کتبی به طرح دیدگاههای خود و طرح پرسش از مدعوین پرداختند. طبق این گزارش، در این نشست دو شورای عمومی برگزار شد که پس از گزارش کار عملکرد اعضای شورای مرکزی پیرامون واحد های خود، اعضای شورای عمومی دفتر تحکیم به بیان رویکرد ها و برنامه های انتخاباتی خود پرداختند، گفتنی است واحد سیاسی با جمع بندی موارد مطروحه در این جلسه، برنامه های ۶ماه آینده خود را تدوین خواهد کرد. جلسه اختتامیه با قرائت اولین بیانیه ی انتخاباتی دفتر تحکیم وحدت به پایان رسید که بسیار مورد تشویق حضار قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

Related Posts

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *