...

تاريخ انتشار: 06 شهریور 1395 - 10:10:49
 نسخه چاپی ارسال به دوستان
رجایی و باهنر برای خودشان از مقامی که داشتند کیسه ندوختند

به گزارش تحکیم نیوز(پایگاه اطلاع رسانی دفتر تحکیم وحدت)، سجاد یزدان پرست دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین  گفت: در هفته دولت شایسته است نگاهی به تکالیف دولت داشته باشیم، لازمه چنین امری رعایت انصاف، دوری از هرگونه سیاه نمایی یا سفید نمایی در ارائه کارنامه دولت می­ باشد، بهترین معیار هم برای بررسی این موضوع توجه به نظرات رهبر معظم انقلاب است، چرا که ایشان معیار انصاف، عدالت و رعایت اصول انقلاب می ­باشند.

این فعال دانشجویی در ادامه توصیه­ های مقام معظم رهبری طی چند سال اخیر را به دولت یادآور شد: مردمی بودن، مسئولیت را طعمه ندانند، آمار دهی­ واقعی و ملموس، کاهش تورم، خروج از رکود، بهبود اشتغال، غافل نشدن از دشمنی های آمریکا و صهیونیسم، انقلابی باشید، انقلابی موضع بگیرید، توجه به نفوذ دشمن، جدی گرفتن خطر نفوذ، حفظ شتاب علمی، اهمیت فرهنگ، خطر رهاسازی و لاابلی گری در فرهنگ، اقتصاد مقاومتی و رعایت صحیح آن با جدیت بدون ظاهر سازی، توجه به تنظیم صحیح برنامه ششم.

وی ادامه داد: رفتار غیرمنصفانه با هدف غرض ورزی در هر زمانی علیه دولت ناپسند است خصوصا در هفته دولت زشت­ تر و نادرست­ تر است، حال با توجه به معیارهای عنوان شده به بررسی موارد مهم ذکر شده از دیدگاه رهبری که اکنون جو رسانه­ ای بیشتر حاکم بر آن است می­ پردازیم.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: رجایی و باهنر برای خودشان از مقامی که داشتند کیسه ندوختند، تنشان به خوردن شیشلیک عادت نداشت، رجایی به همان حقوق معلمی اکتفا میکرد، حتی از حقوق عادی مسئولیت خویش نیز استفاده نمی­کرد، مطلب مهمی که متاسفانه چندی پیش عنوان شد چه بسا دل را به درد آورد مسئله فیش­ های نجومی بود، اینکه پس از رسانه­ ای شدن موضوع مردم و رهبری مکررا خواستار برخورد با این افراد بودند، حال آنچه که قابل توجه است پس از گذشت ایامی، نه تنها هیچ اقدام ملموسی در برخورد با فیش­ های نجومی صورت نگرفت، بلکه در کلام برخی، از این افراد نجومی بگیر به نام ذخیره نظام یاد شد. بایستی در نظر داشت که نوع فتنه زمان ما، بسیار پیچیده­ تر شده است و حال باید فتنه ای عظیم تر به عنوان “فتنه اقتصادی” سخن به میان آورد.

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین ادامه داد: دشمنی رژیم جعلی و غاصب اسرائیل و ایالات متحده آمریکا با ملت ایران از اول تا به حال کم نشده است، اما اینکه برخی همه تلاش خود را دارند که این گونه القا بکنند آمریکا اکنون دوست ملت ایران است، اما هرگونه اعتماد نا­به­ جا به این نظام سلطه، حاصلی جز خسران نخواهد داشت. همچنین انتظار رهبر معظم انقلاب اسلامی همراه مردم از مسئولین آن است که برای ارائه آمار واقعی دقت بکنند. آنچه که مد نظر است، این آمار باید در زندگی مردم نمود واقعی، ملموس و قابل مشاهده باشد. هرچند اقداماتی هم صورت گرفته است، اما خب باید آن چیزی باشد که وقتی مردم به زندگی خود نگاه می کنند، این آمار و ارقام را تصدیق بکنند.

یزدان پرست تصریح کرد: اما در قبال این موضوعات، بایستی به یک نکته توجه داشت که به جوان ایرانی توجه داشته باشیم، با وجود هشدار مقام معظم رهبری در مورد نفوذ و توصیه به اقتصاد مقاومتی، برخی افراد خلاف نظریه انقلابی رو به سمت fatf , ipc  آورده­ اند و گرای اقتصادی خود را اعتماد به سرمایه گزاری­ های خارجی تعریف کرده­ اند، همکاری با شرکت های خارجی نظیر توتال و امثال ذلک را در دستور کار خود قرار داده ­اند. پس از آنکه همه اقدامات ایران در قبال برنامه جامع اقدام مشترک کاملا یک­طرفه و پیش دستانه انجام شد، متاسفانه هیچ اقدام عملی از طرف غربی درباره این موضوع مشاهده نکردیم، ضمن آنکه کارشکنی های خود را ادامه دادند و خصومت را به حد اعلی درجه رساندند، برخی تحریم های جدید علیه ایران وضع نمودند که در اینجا از تعبیری به نام “باج برجام” سخن به میان آمده است.

وی ادامه داد: توجه به موضوع مهم فرهنگ ضروری می­ باشد، آنچه خواسته مردم ولایتمدار از مسئولین محترم در عرصه فرهنگ است اقدام های جهادی مسرانه، انقلابی، پرهیز از هرگونه لاابلی گری و ولنگاری فرهنگی می­ باشد، چندی است موضوعی تحت عنوان لغو کنسرت­ ها بر سر زبان­ اصحاب رسانه جاری شده است، اولین نکته این است که اگر شخصی می­ خواهد در این زمینه اظهار نظری داشته باشد کاملا از کم و کیف قضیه آگاهی کامل داشته باشد، چرا که متاسفانه اکنون شاهد آن هستیم پروژه تخریب برخی چهره های انقلابی به خصوص برخی علما دین از سوی افرادی کلید خورده است، در حالیکه بسیاری از وعده های انتخاباتی هنوز بر زمین مانده است و بخش زیادی از انرژی دولت صرف کارهایی شد که هیچ اثر ملموسی بر روی زندگی مردم نداشته است، ضمن آنکه مسئله­ های مهمی چون مسکن، اشتغال جوانان، ازدواج و غیره به فراموشی سپرده شده است. این افراد با ایجاد جوهای رسانه ای و جنگ روانی که حقیقتا نابخرادنه است این موارد مهم را با هدف انحراف ذهن مردم لاپوشانی کرده­ اند و مطلبی خاص با هدفی خاص را گسترش داده ­اند، برای مثال طبق اظهار نظر مسئولین تنها کمتر از یک درصد برخی برنامه­ ها آن هم به دلایل خاص لغو شده است، سوال اینجاست که آیا طبق خواسته های رهبری اکنون این اولویت کاری شماست؟

این فعال دانشجویی یادآور شد: در این اوضاع موهوم فتنه انگیز این امر، برخی با عباراتی سخیف و عمدتا فکر نشده لب به سخن گشوده و با اظهار نظر های متعارض و بسیار حیرت انگیز هیزم به آتش آن افزوده­ اند.

یزدان پرست در پایان تصریح کرد: مسئولین بدانند که دانشجویان انقلابی و مومن انجمن های اسلامی عضو دفتر تحکیم وحدت همواره حاضر در میدان و مطالبه­ گر در احقاق حقوق مردم می­ باشند و همیشه پشتیبان انقلابیون ولایتمدار در تلاش برای تحقق آرمان های انقلاب هستند و خواسته این قشر عزم جدی و جزمیت مسئولین در انجام امور می­ باشد.

نظرات کاربران
نام:
امام علی(ع): خوشبخت ترین مردم در دنیا کسی است که از آنچه می داند برایش زیان آور است دوری کند و بدبخت ترین آنان کسی است، که از هوای نفس خود پیروی کند.
السلام اي وادي کرببلا السلام اي سرزمين پر بلا السلام اي جلوه گاه ذوالمنن السلام اي کشته هاي بي کفن
کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تحکیم وحدت می باشد.