...

تاريخ انتشار: 18 مرداد 1395 - 18:07:40
 نسخه چاپی ارسال به دوستان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان:
دولت که منتقدان دلسوز وانقلابي خود را به جهنم دعوت مي‌كند انتظار بيش از اين نمي‌رود

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان (دفتر تحکیم وحدت) در پی شکایت فرماندار قزوین از دانشجویان انقلابی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، نامه ای خطاب به روحانی صادر کرد:


بسم الله الرحمن الرحيم


( و من يتول الله و رسوله و الذين امنو فان حزب الله هم الغالبون) ٥٦ سوره مائده
همانا حزب الله پيروز است در برابر تمام ظلم هايي كه ناروا به حزب خدا مي شود.


اقدام عجيب و بر خلاف سخنان تبليغاتي دولت يازدهم مبني بر آزادي بيان در سطح جامعه ، افرادي انقلابي و دلسوز ملت و جمهوري اسلامي به علت ابراز بيانات خود از سوي دانشگاه بين المللي امام خميني قزوين و دولت به ظاهر خادم و در باطن !!! مورد شكايت قرار گرفتند.


خطاب به دبير انجمن ، جامعه اسلامي و بسيج دانشگاه بين المللي امام خميني :
آري از نظر ملت و امام امت حضرت خامنه اي شما انقلابي هستيد زيرا داراي پنج شاخصه انقلابي بودن يعني پايبندي به مباني و ارزش هاي اسلام و انقلاب ، هدف گيري آرمان هاي انقلاب و همت بلند براي رسيدن به آن ها ، پايبندي به استقلال كشور ، حساسيت در برابر دشمن و نقشه دشمن و عدم تبعيت از آن ها، تقواي ديني و سياسي هستید.
خوشا به حال شما كه داراي اين ويژگي ها و خاري در چشم دشمنان انقلاب اسلامي هستید و شما ذخاير واقعی اين انقلابيد نه غارت گران بيت المال و شما سينه چاك هاي انقلابيد نه يقه ديپلمات هاي وطن فروش


اما خطاب به دولت افراط در تفريط ارزش هاي اسلام و انقلاب
(بگذاريم ميدان قلم و بيان ، ميداني باز باشد تا حقايق براي مردم و جامعه تبيين شود) جملاتي زيبا از جناب دكتر روحاني كه به حرف بسيار زيبا هستند اما رفتار و اجرا مخالف آن را شاهد هستيم.
 اين اقايان آزادي بيان را صرفا براي حرف هاي مورد پسند خود و موافقان خود مي خواهند كه خيالي بسي باطل است از دولتي كه منتقدان دلسوز وانقلابي خود را به جهنم دعوت مي كند و آنان را بي سواد خطاب ميكند انتظار بيش از اين نمي رود.


همه بدانند كه اميد ما و هم سنگران ما در دانشگاه بين المللي امام خميني (ره) به خدا و امام زمان (عج) و نايب بر حقشان امام خامنه اي است بر خلاف كدخداپرستان و دنيا دوستان و اعلام مي كنيم در كنار عزيزانمان خواهيم ماند همگان بدانند با اين فشارها نخواهند توانست ما را از اهدافمان دور كنند و ان شاالله نخواهيم گذاشت فرمايشات اماممان بر زمين بماند.
( فان حزب الله هم الغالبون )

انجمن اسلامي دانشجويان (دفتر تحکیم وحدت) دانشگاه علوم پزشكي همدان

نظرات کاربران
نام:
امام علی(ع): خوشبخت ترین مردم در دنیا کسی است که از آنچه می داند برایش زیان آور است دوری کند و بدبخت ترین آنان کسی است، که از هوای نفس خود پیروی کند.
السلام اي وادي کرببلا السلام اي سرزمين پر بلا السلام اي جلوه گاه ذوالمنن السلام اي کشته هاي بي کفن
کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تحکیم وحدت می باشد.