...

تاريخ انتشار: 18 مرداد 1395 - 18:01:48
 نسخه چاپی ارسال به دوستان
بیانیه انجمن اسلامی دانشگاه شهید بهشتی
کمترین کار دولت توبیخ معاونت فرهنگی دانشگاه امام خمینی(ره) است

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی(ره) در پی شکایت فرماندار قزوین از دانشجویان انقلابی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، بیانیهای خطاب به روحانی صادر کرد:

بسمه تعالی

 

با خبر شدیم برادران انقلابی مان در تشکل های دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین، در راه جهاد روشنگری ، در راه عمل به دستور ولایت به دادگاه احضار شده اند. گویی دانشجو هر اتفاقی که در عرصه سیاسی کشور رخ می دهد را باید ببیند و دم بر نیاورد.

 

گویی برخی می خواهند سربازان رهبری را از انجام وظایفشان منع کنند، زهی خیال باطل!

اگر بعضی نمی توانند از صریح ترین دستورات رهبری پیروی کنند  و استقلال و منافع کشور را حفظ کنند اما خوب می توانند دهان دانشجو را ببندند.

 

بعد از سه سال ژنو، وین ، لوزان و برجام و هر روز مذاکره با شیطان بزرگ، هر روز وعده ی اصلاح وضعیت ، هر روز خدشه دار کردن عزت ملی ، هر روز ما نمیتوانیم،امروز  به جای عمل به وعده هایشان ، به جای عذرخواهی و جبران مافات، جلوی روشنگری را میگیرند با این خیال که بتوانند افکار را از این کارنامه خالی منحرف کنند. اما این جوانان برومند و انفلابی نه تنها از چنین برخورد هایی دلسرد نمی شوند بلکه به درستی راه خود ایمان میاورند و در این راه ثابت قدم تر می شوند.

 

اما چند کلام و توصیه برادرانه خطاب به وزارت علوم و مجموعه دولت

قطعا ادامه این وضع در سال منتهی به انتخابات برای دولتی که همواره ژست آزادی بیان منتقدین داشته (و در این سه سال چه نیکو به آن عمل کرده!)  به صلاح نیست پس لکه سیاه دیگری به کارنامه خود نیفزایید.

 

کمترین کاری که میتوانید به منظور فرونشاندن خشم جوانان انقلابی انجام دهید بر کناری و توبیخ معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه امام خمینی(ره) است که جایگاه و مسئولیت خود را نشناخته و این گونه با سه تشکل مومن در یک دانشگاه! برخورد می کند.

در غیر اینصورت بار دیگر به چشم خود خواهیم دید که دولت در ادعای "فضای امن نه امنیتی" خود صادق نیست.

 

و امّا کلام آخر

 

همه ما اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی پشت به پشت برادرانمان ایستاده ایم و هرگونه رفتار ناعادلانه نسبت به آنان را ، بی عدالتی به خود تلقی می کنیم و یقین بدانید جوان انقلابی در برابر بی عدالتی سکوت نخواهد کرد.

 

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی(ره)

نظرات کاربران
نام:
امام علی(ع): خوشبخت ترین مردم در دنیا کسی است که از آنچه می داند برایش زیان آور است دوری کند و بدبخت ترین آنان کسی است، که از هوای نفس خود پیروی کند.
السلام اي وادي کرببلا السلام اي سرزمين پر بلا السلام اي جلوه گاه ذوالمنن السلام اي کشته هاي بي کفن
کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تحکیم وحدت می باشد.