...

تاريخ انتشار: 04 تیر 1395 - 05:33:23
 نسخه چاپی ارسال به دوستان
پیام تسلیت دفتر تحکیم وحدت به مناسب درگذشت تعدادی از سربازان وظیفه در سانحه جاده ای

به گزارش تحکیم نیوز(پایگاه اطلاع رسانی دفتر تحکیم وحدت) متن پیام تسلیت اتحادیه تحکیم وحدت به متاسب درگذشت سربازان وطن در سانحه جاده ای به شرح زیر است:

"انا لله و انا الیه راجعون
سرباز مقدس ترین واژه در ادبیات دفاع از ارزش ها و میهن است چناچه ائمه اطهار (ع) وفادارترین سربازان اسلام بوده اند.
متاسفانه خبر ضایعه جانکاه درگذشت تعدادی از سربازان خدوم  نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران قلب دانشجویان انجمن های اسلامی (دفتر تحکیم وحدت) را سخت به درد آورده و مایه تاثر جامعه دانشگاهی شده است.

امید است با بررسی بیشتر مسئولان ذی ربط دلیل این سانحه ناگوار روشن شده و با سهل انگاران و مقصرین این ضایعه دردناک برخورد گردد تا دیگر این چنین داغدار عزیزانمان نباشیم.
ضروری است همه دستگاههای دولتی کلیه امکانات خود را جهت رسیدگی به وضعیت حادثه دیدگان و کاهش آلام خانواده های این عزیزان به کار گیرند.

دفتر تحکیم وحدت  این داغ و مصیبت  را ابتدا به محضر بقیه الله الاعظم (ارواحنا له الفداء) مقام عظمای ولایت و فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) و به خانواده‌های داغدار صمیمنانه تسلیت و تعزیت عرض می‌ کند و برای آن بزرگمردان جان برکف از خداوند متعال علو درجات و غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل را خواستار است.

#اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان دفتر تحکیم وحدت"

نظرات کاربران
نام:
امام علی(ع): خوشبخت ترین مردم در دنیا کسی است که از آنچه می داند برایش زیان آور است دوری کند و بدبخت ترین آنان کسی است، که از هوای نفس خود پیروی کند.
السلام اي وادي کرببلا السلام اي سرزمين پر بلا السلام اي جلوه گاه ذوالمنن السلام اي کشته هاي بي کفن
کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تحکیم وحدت می باشد.