...

تاريخ انتشار: 27 اردیبهشت 1395 - 05:27:53
 نسخه چاپی ارسال به دوستان
کسانی که دفتر تحکیم وحدت را جعلی می دانند قطعا متوهم هستند

به گزارش تحکیم نیوز (پایگاه اطلاع رسانی دفتر تحکیم وحدت): علی بیانی دبیر سابق دفتر تحکیم وحدت در یادداشتی به بررسی مواضع افرادی پرداخته است که علی رغم حضور در اتحادیه دفتر تحکیم وحدت امروز این مجموعه دانشجویی را جعلی میخوانند.

متن کامل یادداشت وی را میتوانید در زیر مطالعه نمایید:

بسمه تعالی

کسانی که خود را به خواب زده اند…

با گذشت نزدیک به ۳۸ سال از سابقه دفتر تحکیم وحدت به عنوان قدیمی ترین اتحادیه دانشجویی و اولین مرکز هماهنگی و اتحاد دانشجویان مسلمان هنوز چشم طمع عده ای به دنبال غصب این نهاد مقدس است. اتحادیه ای که به قدمت انقلاب سابقه دارد و در مقیاس کوچکتر به اندازه انقلاب اسلامی دشمن دارد. هر چند که در این مسیر با فراز و نشیب هایی همراه بوده است اما هیچگاه درون مجموعه از نیروهای انقلابی و مومن خالی نشده است.

در سال های اخیر و مخصوصا پس از انتخابات ۹۲ عده ای ساده لوح که تا قبل از آن همراهی با مجموعه را داشتند به خیال قدرت و گرفتن پست های دولتی علیه قانون شورش کردند و از هر طریقی می خواستند خللی در این نهاد مقدس ایجاد کنند که متاسفانه در برخی مواقع افرادی که خود باید پاسدار قانون باشند نیز با آنها همراهی کرد.

اما از این مسئله می توان با توجیه قدرت خواهی و انحصار طلبی ساده اندیشان گذر کرد اما جای تاسف است که می بینیم دوستان مومن و ارزشی مان با کسانی نشست و برخواست میکنند که روزی کمر به تعطیلی اتحادیه دفتر تحکیم وحدت بسته بودند. افرادی که بعدها و در سال ۸۸ علیه نظام ، رهبری و قانون نیز ایستادند و از چشم ملت افتادند.

دفتر تحکیم وحدت آنقدر بزرگ و مقدس هست که حتی اگر عده ای از روی ندانستن به آن توهین کنند، خللی در آن ایجاد نمی شود اما ذکر این نکته لازم است که تاریخ همیشه چراغ راه بوده است و این متوهمان که دفتر تحکیم وحدت را جعلی می خوانند و دانشجویان ارزشی فعال در آن را گروهک و وابسته به فلان جریان می دانند از گذشته درس بگیرند و ببینند که عاقبت افرادی که به دفتر تحکیم و اصول آن پشت کردند امروز کجا هستند.

اما قطعا مخاطب اصل این وجیزه افراد مذکور که متوهم و در خواب هستند نیست روی اصلی سخن با کسانی هست که خود را به خواب زده اند همان هایی که روزی در این اتحادیه فعال بودند و تاریخ فعالیت آنها را ثبت کرده اما برای پیشبرد اهداف خود دروغ می گویند  و عضویت خود را در دفتر تحکیم وحدت منکر می شوند. البته از قدیم هم گفته اند کسی که خود را به خواب زده را نمی توان بیدار کرد و بنده عرض میکنم کسی که متوهم است اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور (دفتر تحکیم وحدت) را که به اندازه انقلاب قدمت دارد را جعلی می داند.

 

منبع: آذرنامه

نظرات کاربران
نام:
امام علی(ع): خوشبخت ترین مردم در دنیا کسی است که از آنچه می داند برایش زیان آور است دوری کند و بدبخت ترین آنان کسی است، که از هوای نفس خود پیروی کند.
السلام اي وادي کرببلا السلام اي سرزمين پر بلا السلام اي جلوه گاه ذوالمنن السلام اي کشته هاي بي کفن
کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تحکیم وحدت می باشد.