...

تاريخ انتشار: 12 فروردین 1395 - 07:43:09
 نسخه چاپی ارسال به دوستان
بیانیه تحکیم وحدت به مناسبت 12 فروردین؛
امروز جمهوری اسلامی امید مستضعفان و بیم مستکبران عالم را برانگیخته است

به گزارش تحکیم نیوز(پایگاه اطلاع رسانی دفتر تحکیم وحدت)؛ دفتر تحکیم وحدت با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد:امروز دشمنان بشریت به خوبی دریافته اند که باید رمز این پیروزی پایدار را در مقام ولایت جستجو کنند و ملت شریف ایران نیز به لطف حق تعالی با حرکت در مدار ولایت نشان خواهد داد که حتی اگر جهان پر شود از قاسطین و ناکثین, باز هم قدمی عقب تر و یا جلوتر از ولی گام بر نخواهد داشت.

متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

یا ایهاالذین ءامنوا ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم و الذین کفروا فتعسا لهم و اضل اعمالهم
ای کسانی که ایمان آورده اید اگر خدا را یاری کنید شما را یاری میکند و گام هایتان را استوار می سازد. کسانی که کفر ورزیدند بر آنها نگونساری باد و خداوند اعمالشان را نابود گردانید.
(آیات 7و8 سوره ی مبارکه ی محمد)

امروز جمهوری اسلامی ایران پس از 37 سال استقامت, انقلاب و حرکت عزتمندانه بحمد الله به نقطه ای رسیده که امید مستضعفان و بیم مستکبران عالم را برانگیخته است و چه چیزی جز این می تواند حقانیت این حرکت مبارک را متبلور سازد؟

امروز دشمنان بشریت به خوبی دریافته اند که باید رمز این پیروزی پایدار را در مقام ولایت جستجو کنند و ملت شریف ایران نیز به لطف حق تعالی با حرکت در مدار ولایت نشان خواهد داد که حتی اگر جهان پر شود از قاسطین و ناکثین, باز هم قدمی عقب تر و یا جلوتر از ولی گام بر نخواهد داشت.

دفتر تحکیم وحدت ضمن گرامیداشت روز جمهوری اسلامی ایران به عنوان سرآغاز قلب و دگرگونی متعالی بشریت در عصر حاضر, این روز فرخنده را خدمت مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای و همچنین ملت بزرگ ایران تبریک عرض نموده و از خداوند منان تعجیل در امر فرج حضرت بقیه الله الاعظم و توفیق هرچه بیشتر ملت ایران برای حرکت به سمت اهداف انقلاب اسلامی را مسئلت دارد.

والسلام علیکم و رحمه الله

نظرات کاربران
نام:
امام علی(ع): خوشبخت ترین مردم در دنیا کسی است که از آنچه می داند برایش زیان آور است دوری کند و بدبخت ترین آنان کسی است، که از هوای نفس خود پیروی کند.
السلام اي وادي کرببلا السلام اي سرزمين پر بلا السلام اي جلوه گاه ذوالمنن السلام اي کشته هاي بي کفن
کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تحکیم وحدت می باشد.