...

تاريخ انتشار: 06 اسفند 1394 - 17:18:13
 نسخه چاپی ارسال به دوستان
بیانیه 5 تشکل دانشجویی عضو دفتر تحکیم وحدت
امروز سرنوشت ایران اسلامی در دستان ماست که انتخاب کنیم

به گزارش تحکیم نیوز(پایگاه اطلاع رسانی دفتر تحکیم وحدت)؛ 5 تشکل دانشجویی عضو دفتر تحکیم وحدت با صدور بیانیه‌ای مردم را به حضور گسترده و حداکثری  در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان ضمن دست رد زدن به سینه‌ی دشمنان خارجی با رأی دادن به افراد با بصیرت و خردمندی که راه سعادت را در اتکا به استعدادهای فراوان جامعه می‌دانند نه وادادگی به قدرت‌های جهانی، به دردها و مشکلات جامعه آگاهند دعوت کردند.

متن کامل بیانیه به شرح زیر می‌باشد:

  گذشته‌ی پرافتخارتان نشان از آینده‌ای پر امید دارد. انسان‌هایی که در مبارزه از حق و حقیقت پیشتاز بوده‌اند شایسته‌ی بهترین‌ها هستند. مردمی که در مقابل چپاول گران جامعه‌ی بشری سر فرو نیاوردند و با خون خود استقلال میهن را تضمین کردند و امید مظلومان جهان شدند و بوی بهبود اوضاع جهان را به جهانیان هدیه کردند بی‌شک سبیل بر حق خود را ادامه خواهند داد. سرزمین فضیلت‌های انسانی با انتخاب‌های پی‌درپی خود یک‌به‌یک پله‌های را ه ایمان و سعادت را بالا خواهد رفت و مثل چهار دهه‌ی گذشته پیشرو و الگوی  بهروزی و پیشرفت خواهد بود.


امروز سرنوشت ایران اسلامی در دستان ماست که انتخاب کنیم و آیندگان در مورد عملکرد امروز ما قضاوت خواهند کرد. اگر امروز کسانی را انتخاب کنیم که متدین، متعهد، شجاع، فریب نخور، مقاوم در مقابل زیاده‌خواهی‌ها و طمع‌ورزی‌های استکبار، مدافع عزت و استقلال ملی، علاقه‌مند واقعی به پیشرفت کشور، معتقد به حرکت علمی استعدادهای جوان، معتقد به اقتصاد درون‌زا، آشنا با درد مردم، مصمم به حل مشکلات مردم باشند، به دست خویش آینده‌ای پر از سرور را رقم زده‌ایم. امروز که مستکبرین عالم برای نابودی این مرزوبوم دندان‌تیز کرده‌اند راهی جز تکیه به استعدادهای درونی وجود ندارد. امروز اگر می‌خواهیم همچنان پرچم‌دار جبهه‌ی حق و حقیقت و راستی و درستی در جهان باشیم باید هوشمندانه تصمیم بگیریم، آگاهی یابیم و آگاه سازیم که همه مسئولیم.


هدف بزرگ همت بلند می‌طلبد و ساختن تمدن عظیم اسلامی در ابتدا نیازمند خودآگاهی درونی جامعه هست. امروز اگر مدعی ساختن تمدنی عادلانه و با معنویت هستیم باید تلاشی درخور کنیم.


لذا از همه‌ی مردم بزرگ ایران دعوت می‌کنیم با حضور فعالانه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان ضمن دست رد زدن به سینه‌ی دشمنان خارجی با رأی دادن به افراد با بصیرت و خردمندی که راه سعادت را در اتکا به استعدادهای فراوان جامعه می‌دانند نه وادادگی به قدرت‌های جهانی، به دردها و مشکلات جامعه آگاهند نه آنان که در کاخ‌ها نشسته‌اند و دستور می‌دهند، آنان که برای آینده و وضع زندگی و معیشت مردم برنامه دارند نه آنان که در پی ارضای عقده‌های سیاسی خود هستند و ... گامی پرشکوه در جهت بالندگی بیش‌ازپیش کشور برداریم.

 

نظرات کاربران
نام:
امام علی(ع): خوشبخت ترین مردم در دنیا کسی است که از آنچه می داند برایش زیان آور است دوری کند و بدبخت ترین آنان کسی است، که از هوای نفس خود پیروی کند.
السلام اي وادي کرببلا السلام اي سرزمين پر بلا السلام اي جلوه گاه ذوالمنن السلام اي کشته هاي بي کفن
کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تحکیم وحدت می باشد.