...

تاريخ انتشار: 05 اسفند 1394 - 20:15:57
 نسخه چاپی ارسال به دوستان
حضرات آیات جنتی، مصباح و یزدی مانع تحقق اهداف انگلستان در خبرگان هستند

به گزارش تحکیم نیوز(پایگاه اطلاع رسانی دفتر تحکیم وحدت)؛ محمدحسین قائدشرف دبیر دفتر تحکیم وحدت با  تحلیل و بررسی فضای فعلی انتخابات گفت: یکی از قسمت‌های مورد توجه در انتخابات نحوه رفتار دشمنان انقلاب است که هر کدام از این دشمنان تیپ خاص عملکردی دارند. به طوری که اسرائیل و آمریکا معمولاً عملکرد تندی دارند ولی انگلیس رفتارهای هوشمندانه و دقیقی را صورت می‌دهد و دشمنی‌اش را به صورت رفتارهای هوشمندانه اعمال می‌کند.

وی افزود: در حال حاضر رسانه‌های وابسته به انگلیس موجی را برای تخریب چهره‌های اصلح مجلس خبرگان راه‌اندازی کردند که ما در ابتدا باید بدانیم مجلس خبرگان مدنظر انگلیس چه نوع مجلسی است؟ مجلسی که بتواند آرام و بی‌صدا ماهیت جمهوری اسلامی را عوض کرده و در گام اول به ماهیت خنثی و در گام دوم به ماهیت استعمارپذیر تبدیل کند مجلس مدنظر انگلستان است.

قائدشرف گفت: چهره‌هایی که در حال حاضر مورد هدف هجمه رسانه‌های بیگانه هستند مانند آقایان مصباح، جنتی و یزدی چهره‌های شاخص انقلاب هستند که مانع تحقق اهداف انگلستان در خبرگان می‌شوند و دشمن می‌داند که اگر اینها حذف شوند به هدف خود می‌رسند یعنی با توجه به کارنامه این سه بزرگوار دشمن به طور دقیق هدف‌گیری کرده است.

دبیر دفتر تحکیم وحدت اضافه کرد: عملکرد دشمن حجتی برای مردم در تصمیم‌گیری است که تصمیم‌گیری را راحت‌تر کرده است زیرا هجمه دشمن علیه این بزرگواران نشان می‌دهد که اینها راه را صحیح طی کرده‌اند و دشمن از این افراد ضربه می‌خورد.

قائدشرف اظهار داشت: بر مردم انقلاب ایران فرض است که از این افراد حمایت کافی و وافی را انجام دهد، دولت انگلیس در کشور ما دولت منفوری است و اگر این مسئله به درستی برای مردم تدوین شود آن چه از صندوق‌های رأی خارج می‌شود استعمار انگلیسی را خوشحال نمی‌کند.

وی افزود: باید بدانیم چه اتفاقی افتاده که برخی رسانه‌های بیگانه مشغول حمایت از لیست‌های خاص مورد حمایت هاشمی هستند و اگر دلیل این مسئله برای مردم تبیین شود آنچه اتفاق می‌افتد به نفع مردم است.

نظرات کاربران
نام:
امام علی(ع): خوشبخت ترین مردم در دنیا کسی است که از آنچه می داند برایش زیان آور است دوری کند و بدبخت ترین آنان کسی است، که از هوای نفس خود پیروی کند.
السلام اي وادي کرببلا السلام اي سرزمين پر بلا السلام اي جلوه گاه ذوالمنن السلام اي کشته هاي بي کفن
کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تحکیم وحدت می باشد.