...

انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی سیرجان:
دولت یازدهم ضمن لغو این تحریم از پیشگاه ولی امر مسلمین جهان عذر خواهی کند
دولت یازدهم در سریع ترین زمان ممکن ضمن لغو این تحریم و عذرخواهی به پیشگاه ولی امر مسلمین جهان، سپاه پاسداران و مردم فهیم انقلابی ایران با عوامل این کار برخورد جدی کرده و فورا مدیران مربوطه را تنبیه و اخراج نموده، شاید که خشم مردم انقلابی فرو نشیند.
شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت :
دغدغه اصیل مبارزه با فساد جایگاه خود را دربین اکثر فعالین سیاسی از دست داده و سیاسی کاری جای ان را گرفته است
دفتر تحکیم وحدت به صورت رسمی از قوه قضاییه و سازمان بازرسی درخواست میکند به طور جدی وارد ریز جزییات این قضیه بشوند و با تمام خاطیان برخورد لازم را انجام دهند و مصالح سیاسی جناح های مختلف را درنظر نگیرد.
علی بیانی خطاب به عارف:
اکنون اتحادیه «دفتر تحکیم وحدت» در همان خط انقلابی و اسلامی خود قدم بر می دارد
دفتر تحکیم وحدت در برهه ای از تاریخ مورد سوء استفاده جریان متبوع شما قرار گرفت که با همت دانشجویان انقلابی درون مجموعه این طرح ناکام ماند
دفتر خواهران تحکیم وحدت برگزار کرد :
اولین سری از سلسله جلسات " گعده بانوی انقلابی"
در جلسه اول یک بانوی فعال حوزه زنان، به بررسی دغدغه ی فعالین دانشجو پرداخت.
نماينده دفتر تحكيم وحدت در سخنراني پيش از نماز جمعه
فتنه اقتصادي در راه است؛ مسئولين به گوش باشند
در یک طرف ما شاهد این هستیم که دست هایی از بین مسؤلین در حال تقدیم کردن بازار های داخلی کشور به شرکت های خارجی هستند شرکت هایی که به گفته برخی از مدیرانشان برای به ثمر نشستن برجام هزینه کرده اند و حالا باید این سرمایه گذاری سود خود را نمایان سازد.
غرب بعد از برجام برای خدشه‌دار کردن عزت ما در سایر بحث‌ها دندان طمع تیز کرده‌است
قضیه هسته‌ای به فرموده رهبری معظم انقلاب بهانه است و آنها به دنبال استحاله و یا ازبین بردن انقلاب اسلامی هستند، بعد از امتیاز گرفتن از دولت جمهوری اسلامی در برجام، طرف غربی دندان طمع را تیز کرده است تا بتواند در سایر بحث‌ها نیز عزت ملت ما را خدشه‌دار کند.
نامه سرگشاده جبهه فرهنگی انقلاب دانشگاه پیام نور مرکز مشهد به رئیس جمهور
سرکوب گاز انبری نشان ازعدم توان اقناع و پاسخ گویی دولت دارد
مگر غیر از این است که سرکوب گاز انبری نشان از اقدام دولتی دارد که توان اقناع و پاسخ گویی عملکرد خویش را ندارد؟؟
اعلام حمایت انجمن اسلامی دانشگاه شریعتی از تشکل‌های انقلابی دانشگاه امام خمینی(ره)
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شریعتی در بیانیه‌ای، از مشکلات ایجاد شده برای تشکل‌های دانشگاه بین‌المللی قزوین ابراز تاسف کرد.
واکنش انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علم‌وصنعت به وقایع دانشگاه امام خمینی(ره)
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت عضو دفتر تحکیم وحدت در واکنش به تحت فشار قرار دادن سه تشکل دانشجویی انقلابی در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین از سوی مسئولان این دانشگاه بیانیه‌ای صادر کرد.
زهرا سادات رضوی علوی در گفت‌و گو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو:
برخی دولت‌مردان معنای اقدام قاطع با فساد را نمی‌دانند
عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت با اشاره به پیام روحانی به جهانگیری برای پیگیری حقوق‌های نجومی گفت: یا ما برداشتمان از دو عبارت «اقدام قاطع» و «اسرع وقت» در این پیام اشتباه است، یا برخی دولت‌مردان معنای اقدام قاطع با فساد را نمی‌دانند.
واکنش انجمن اسلامی دانشجویان آزاد پرند در خصوص برخورد با تشکل‌های انقلابی دانشگاه قزوین
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد پرند عضو دفتر تحکیم وحدت در بیانیه‌ای، نسبت به برخورد با سه تشکل دانشجویی انقلابی در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین واکنش نشان داد.
آقاجری در گفت‌وگو با فارس:
مسئولان بگویند عزتی که قرار بود برجام بیاورد چه شد؟/ دولت صنعت هسته‌ای را به روزهای قبل مذاکرات بازگرداند
دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت با بیان اینکه برجام برای مردم هیچ نتیجه مثبتی نداشت، گفت: برجام قرار بود برای ما عزت بیاورد ولی اینگونه نشد، دولتمردان باید به مردم پاسخگو باشند و بگویند عزتی که برجام قرار بود با خود بیاورد چه شد؟
بیانیه انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی سیرجان
منصوبین رئیس جمهور چرا مانند مولایشان با منتقدان برخورد نمی کنند
منصوبین دولت همکار کدخدا طاقت دیدن تعجب های(!!!) دانشجوهای متدین و همسنگران عزیزمان در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برای مطالبه آرمان های انقلاب را نداشتند.
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان:
دولت که منتقدان دلسوز وانقلابي خود را به جهنم دعوت مي‌كند انتظار بيش از اين نمي‌رود
(بگذاريم ميدان قلم و بيان ، ميداني باز باشد تا حقايق براي مردم و جامعه تبيين شود) جملاتي زيبا از جناب دكتر روحاني كه به حرف بسيار زيبا هستند اما رفتار و اجرا مخالف آن را شاهد هستيم.
بیانیه انجمن اسلامی دانشگاه شهید بهشتی
کمترین کار دولت توبیخ معاونت فرهنگی دانشگاه امام خمینی(ره) است
بعد از سه سال ژنو، وین ، لوزان و برجام و هر روز مذاکره با شیطان بزرگ، هر روز وعده ی اصلاح وضعیت ، هر روز خدشه دار کردن عزت ملی ، هر روز ما نمیتوانیم،امروز به جای عمل به وعده هایشان ، به جای عذرخواهی و جبران مافات، جلوی روشنگری را میگیرند
انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی ارومیه:
عده‌ای دنیاپرست خلوص و ایمان ناب نظام را نشانه رفته و در حال پشت‌پا زدن به آرمانها هستند
جناب آقای دکتر حسن عباسی ،جریان دادگاه و بازداشت حضرتعالی به حول قوه ی الهی و درایت انقلابیون و نیروهای انقلابی با شکست روبرو شد،جریان بازذاشت دانشجویان مومن وانقلابی نیز به همین روال پیش خواهد رفت ولی این روند نه آغازش با این موارد بوده و نه این موارد نقطه پایان آن خواهند شد.
نامه انجمن اسلامی دانشگاه ارومیه به روحانی
وعده ی نبستن دهان منتقدان‌تان مانند سایر وعده ها توخالی بود
آیا اولین جمله نطقتان هنگام تنفیذ حکم ریاست چهار ساله تان نزد امام مسلمین را یادتان هست؟گفتید که پناه میبرید به خدا از بستن دهان منتقدان!!!جمله خوب و پرمعنایی بود اما متاسفانه این وعده تان هم همانند خیلی از قول هایتان توخالی بود.
حمایت انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از سه تشکل دانشگاه قزوین
دفتر تحکیم وحدت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بیانیه‌ای در خصوص اتفاقاتی که در دانشگاه قزوین افتاده و باعث کشانده شدن عده‌ای از دانشجویان به دادگاه شد، منتشر کرد.
دفتر تحکیم وحدت در واکنش به شکایت از سه تشکل انقلابی قزوین
ذره‌ای از حق مسلم و مشروع دانشجویان مبنی بر آزادی بیان کوتاه نخواهیم آمد
دفتر تحکیم وحدت در واکنش به شکایت از تشکل‌های دانشجویی قزوین اعلام کرد: تا به پایان رسیدن این غائله همراه و همگام شما هستیم و ذره‌ای از حق مسلم و مشروع دانشجویان مبنی بر آزادی بیان کوتاه نخواهیم آمد.
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شریعتی در بیانیه‌ای:
قوه قضائیه به روشن‌سازی مذاکرات روحانی با سران اسرائیلی بپردازد
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شریعتی عضو دفتر تحکیم وحدت در بیانیه‌ای نوشت: از رئیس قوه قضائیه می‌خواهیم همانطور که برای اثبات حق در موضوع شکایت ارتش از حسن عباسی تلاش می‌کنند، به روشن‌سازی مذاکرات غیرقانونی حسن روحانی با سران اسرائیلی نیز بپردازند.
حسن عباسی هرروز انقلابی تر از دیروز !!
دفتر تحکیم وحدت اعلام کرد: اینکه جبهه ضد انقلاب داخلی و خارجی همزمان به خوشحالی از بازداشت حسن عباسی یاد می‌کنند، نشان دهنده استمرار انقلابی‌ بودن استاد، و خارچشم بودن ایشان برای غرب‌زده‌های داخلی و اربابان خارجی‌شان است.
حمایت دفتر تحکیم وحدت از شکوائیه اتحادیه انجمن های اسلامی اروپا
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان (دفتر تحکیم وحدت) با انتشار ترجمه این شکوائیه از این اعتراض حمایت کرده و از تمامی تشکل‌های دانشجویی انقلابی دعوت می‌کند تا در این دادخواهی شرکت کنند.
عباسی مهر دبیر اسبق تشکیلات دفتر تحکیم وحدت
تحکیم خط امام یا تحکیم خط فاشیسم
عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت:
مردم از انقلابیونی که انقلاب را فدای خودمختاری فرزندانشان کرده اند گریزانند
زهرا سادات رضوی علوی گفت: از فائزه هاشمی که قبلا با بهائیان هم پیاله شده انتظاری بیش از این نمی رود که عنوان کند حکومت اسلامی را نمی پسندد.
ده‌نمکی در نشست سالانه دفتر تحکیم وحدت:
جنبش دانشجویی ما به کجا رفت؟!
کارگردان سینما گفت: امروز دفتر تحکیم وحدت باید بتواند از طیف‌های مختلف دانشجویی را زیر عَلَم عدالت جمع کند. عدالت چیزی نیست که بتوان با آن برخورد جناحی کرد، پَر آن دامن همه را می‌گیرد.
امام علی(ع): خوشبخت ترین مردم در دنیا کسی است که از آنچه می داند برایش زیان آور است دوری کند و بدبخت ترین آنان کسی است، که از هوای نفس خود پیروی کند.
السلام اي وادي کرببلا السلام اي سرزمين پر بلا السلام اي جلوه گاه ذوالمنن السلام اي کشته هاي بي کفن
کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تحکیم وحدت می باشد.