اشتراک

دعوت ۸۲۵ تشکل دانشجویی از مردم برای مشارکت در انتخابات/ فردا باید وضعیت اقتصادی کنونی را پایان دهیم

به گزارش سایت رسمی تحکیم نیوز، ۸۲۵ تشکل دانشجویی از مردم و دانشگاهیان برای مشارکت در انتخابات فردا دعوت کرده و تاکید کردند:  شاهد وضعیت دشوار اقتصادی و معیشتی هستیم و گله مندی مردم به حق است اما راهِ نارضایتی از وضع موجود رأی ندادن نیست.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بیانیه‌ی دعوت ۸۲۵ تشکل دانشجویی از مردم برای حضور پای صندوق های رای

ملت عزیز ایران!

در روزهای پایانی منتهی به انتخابات ۲۸ خرداد، برخی رسانه ها با سر دادنِ شعارِ «رأی نمی‌دهیم» و با سوءاستفاده از شرایط سخت اقتصادی و معیشتی به دنبال پمپاژ ناامیدی در بین مردم هستند این پمپاژ ناامیدی همراه با تبلیغات گسترده برای عدم مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری، سناریویی از سوی رسانه های دشمن است که هدفشان بلاشک ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است.

ما دانشجویان به عنوان قشر نخبگانی و به مثابه آینده سازان جامعه وظیفه دانستیم در مقابل این رویکرد، تحلیل خود را نسبت به نقش بی بدیل مردم در پای صندوق های رأی به اطلاع برسانیم.

ما امروز، شاهد وضعیت دشوار اقتصادی و معیشتی هستیم شرایطی که باعث گله مندی ملت عزیز از وضع موجود شده‌است این گله مندی به حق است اما راهِ نارضایتی از وضع موجود رأی ندادن نیست؛ بلکه زمانی ما می‌توانیم وضع موجود را تغییر دهیم و اصلاح کنیم که همه‌ی ما به پای صندوق های رأی بیاییم و یک انتخاب درست داشته باشیم آنگاه با انتخاب خود می‌توانیم فردی را به عنوان رئیس جمهور برگزینیم تا بتواند تغییر و تحول در شرایط کشور ایجاد کند.

تحول در اوضاع کشور، خصوصا با توجه به ریل‌گذاری غلط و خسارت آفرین صورت گرفته در  سال گذشته؛ نیازمند شکل گیری عزمی جدی برای اصلاح در بین آحاد مردم است شروع هر روند اصلاحی در دولت آینده، از تامین امنیت در مقابل اشرار داخلی و دشمنان خارجی گرفته تا تلاش برای مقابله با غول‌های مافیا و اصحاب زر و زور، علاوه‌بر ابزارهای قانونی نیازمندِ پشتوانه‌ای مردمی است که این مهم از طریق رأی ملت در روز  خرداد تامین می‌شود.

از طرفی این پشتوانه‌‌ مردمی از مهمترین ملزومات برای استفاده از فرصت طلایی ایجاد شده و تعامل با جهان و دولت های منطقه، به طور ویژه برای تقویت دیپلماسی اقتصادی است شرط امتیاز گیری و گفت‌ و گوی کارآمد در عرصه نظام جهانی برخورداری دولت از تکیه گاهی منسجم در داخل است.

جمهوری اسلامی در ۴۲ سال گذشته با وجود قرارگیری درزیر بار شدیدترین تحریم ها همواره برای حفظ جمهوریت نظام تلاش کرده است با این وجود ما فعالان تشکل های دانشجویی از تک تک مردم و ملت عزیز و شریف ایران، دعوت می‌کنیم جهت ایجاد تغییر و اصلاح وضع موجود، در روز ۲۸ خرداد، پای صندوق های رأی حاضر شده و با انتخاب فردی اصلح به پیشرفت نظام جمهوری اسلامی کمک کنیم.

اسامی تشکل های امضا کننده بیانیه:

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی سیرجان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی لار
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور مشهد
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه نوشیروانی بابل
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قوچان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی
انجمن اسلامی دانشجویان حکمت دانشگاه علامه طباطبایی
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده شریعتی
انجمن اسلامی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی قزوین

Related Posts

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *