اشتراک

علی دهقان دبیر اتحادیه دفتر تحکیم وحدت در گفت وگو با خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس: روحانی کمر همت بسته تا خلقِ فاجعه کند.

علی دهقان دبیر اتحادیه دفتر تحکیم وحدت در گفت وگو با خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: نامه نگاری های اخیر اعضای هیأت دولت در خصوص آغاز به کار مشاغل و ادارات و دستگاه ها، نشان از وجود هرج و مرج در لایه سیاستگذاری دولت در کنترل مدیریت شیوع کرونا است.

وی ادامه داد: اینکه وزیر بهداشت به عنوان رئیس ستاد ملی  مدیریت بیماری کرونا به رییس جمهور نامه علنی می زند که قائم مقام وزیر صمت برخلاف سیاست های ستاد ملی کرونا آغاز به کار مشاغل را اعلام کرده در نگاه اول نشان از فشل بودن مدیریت دولت توسط روحانی است. اما پاسخ مکتوب آقای روحانی به نامه وزیر بهداشت فرض فشل بودن را از بین برد و این فرض را ایجاد می کند که آقای روحانی کمر همت بسته تا خلق فاجعه کند. 

این فعال دانشجویی تصریح کرد: اخیرا خبرهایی مبنی بر پافشاری رییس جمهور در خصوص بازگشایی دانشگاه ها و مدارس و بازگشت همه چیز به شرایط عادی طی دو هفته آتی به گوش می رسد که نتیجه آن این است که احتمالا روحانی می خواهد این بار با بازی با جان مردم پای میز مذاکره رود. 

وی گفت: عدم توانایی دولت برای مدیریت کشور طی دوسال گذشته برای تک تک مردم عزیز محرز شده و با شرایط فعلی تحمیل شده به دولت و مردم، روحانی باز هم به مذاکره فکر می کند و راه را در خارج کشور و ارتباط با آمریکا و یا گرفتن وام از صندوق بین المللی پول می بیند که این فاجعه است .

دهقان تصریح کرد: در تصمیم اخیر روحانی مثل تصمیمات گذشته او صرفا با عقب افتادن کشور و فشار بر قشر متوسط و محروم جامعه روبرو نخواهیم شد بلکه علاوه بر آن جان بسیاری از مردم به خطر می افتد که این موضوع به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

وی گفت: اگر دولت توان مدیریت ندارد می تواند از تجربه کارشناسان و متخصصان منطبق بر راهبردهای رهبری استفاده کند و دست از لج بازی های سیاسی بردارد و به هیچ وجه هیچ مقام مسئولی حق ندارد نسبت به جان مردم بی تفاوت باشد چراکه اینجا جمهوری اسلامی است و بنا نیست مثل حکومت های لبیرال و بی رحم غربی از جان مردم برای عبور از بحران ها استفاده کنیم.

Related Posts

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *