اشتراک

دبیر دفتر تحکیم وحدت گفت: احتکار کنندگان ماسک و اقلام بهداشتی و پزشکی مستقیما جان انسان‌ها را نشانه رفته‌اند و باید با آنها با شدیدترین شکل ممکن در دادگاه‌های علنی برخورد شود.

علی دهقان دبیر اتحادیه دفتر تحکیم وحدت در گفت وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و سودجویی و سواستفاده برخی از این شرایط گفت: با وجود اینکه همواره سودجویانی در کمین نشسته‌اند تا در تنگناها با کاهش عرضه و احتکار کالاها، عرصه را بر مردم تنگ کنند اما شرایط فعلی و وضعیت کنونی یک حالت فوق العاده است چرا که احتکار ماسک و اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده مستقیما سلامت جامعه را تهدید کرده و جان انسان‌ها را نشانه می‌رود.

وی ادامه داد: جنبش دانشجویی تاب آن را ندارد که گوشه‌ای بنشیند و نسبت به ناپدید شدن چند ده میلیون ماسک بی تفاوت باشد.

دهقان تصریح کرد: باید عاملان فروش قطره چکانی و گران فروشی چند برابری این کالاهای حیاتی شناسایی شوند، باید این حلقوم‌های کثیف که مالامال از دست رنجه‌های ملت شده است، دربرابر تیغ قانون قرار بگیرند.

وی تصریح کرد: نامه وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به رییس جمهور و وزیر صمت حامل نکات مهمی است. از نهاد قضایی خواستاریم که در عین رعایت شفافیت و معرفی این جانیان به اذهان عمومی و مشخص نمودن کانال‌های ارتباطی و خط و ربطشان، بدون هیچ گونه مماشت، با کسانی که نان خود را در خون مردم زده اند به شدید ترین شکل ممکن و در دادگاه‌های علنی برخورد کند.

دبیر اتحادیه دفتر تحکیم وحدت گفت: قاطعانه اعلام می‌کنیم که مجموعه دفتر تحکیم وحدت به طور جد این مسئله را از تمام نهاد های ذی ربط، مطالبه خواهد کرد.

Related Posts

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *