اشتراک

نامه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر به وزارت اطلاعات

وزیراطلاعات با پاسخگویی درباره اظهارات اسماعیل بخشی زمینه سوءاستفاده دشمن را از بین ببرد .

انجمن اسلامی دانشجویان امیرکبیر( عضو دفتر تحکیم وحدت) طی نامه‌ای از سید محمود علوی وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران خواست تا در خصوص اظهارات اسماعیل بخشی شفاف‌سازی کند تا زمینه برای سوء استفاده فراهم نگردد. 

در این نامه آمده است: امروز، در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب عزیزمان قرار داریم. انقلابی که با وجود خفقان سنگین حاکم بر کشور در استبداد رژیم پهلوی، و حمایت همه جانبه عوامل دولت های استکباری و در راس آنها ایالات متحده آمریکا از آن، با خیزش مردم به رهبری حضرت امام (ره) و با ایمان و اعتقاد راسخ آنها با هدف تحقق آرمان‌های اصیل انقلاب به ثمر نشست. آرمان‌هایی نظیر: استقلال، آزادی، امنیت در ابعاد مختلف، برقراری قوانین اسلامی و عدالت.

در این ۴۰ سال، دشمنان کور دل که با حرکت عظیم جمهوری اسلامی ایران در مسیر ایجاد تمدن اسلامی مخالفند؛ از هیچ گونه تلاشی برای سنگ اندازی و جلوگیری از تحقق این آرمانها فروگذار نکردند و لحظه ای دست از دشمنی و عداوت برنداشتند. به خیال خام‌شان، بارها و بارها نقشه نابودی نظام اسلامی را کشیدند؛ تا آنجا که همین امسال، گروهک منافقین در همایش سالیانه‌ای به همراه سرکردگان آمریکایی دم از جشن گرفتن براندازی جمهوری اسلامی تا قبل از شروع سال جدید میلادی می‌زدند! اما آنان نمی‌دانند و هرگز هم نخواهند فهمید که وعده نصرت خدا به ملت صبور و مقاومی که پشت سر رهبرشان مقابل دشمنان اسلامی می‌ایستند، حق ا ست.

اینک ما اینجاییم و جان مک کین و بوش پدر و امثالهم در زیر خروار ها خاک مدفون اند! در مسیر تحقق آرمان ها و اهداف اصیل انقلاب اسلامی و عینیت بخشی به آنها، گام های زیادی در این مدت برداشته شده که گاهی با سرعت بیشتری همراه شده و گاه، به علل مختلف از سرعت آن کاسته شده ا ست.

اما دنیای امروز، دنیای رسانه است و سرمایه گذاری سنگین دشمن در این زمینه، سبب شده تا در موارد متعدد، واقعیت های موجود را هم وارونه جلوه دهند. در حقیقت، کار ضــد انقلاب، انتشار کذب، تهمت پراکنی و تلاش برای ایجاد تفرقه و بزرگ جلوه دادن ایرادات است. و اما راهکار مقابله با تبلیغات ســوم دشــمن، همیاری مسئول و رسانه در جهت شفاف کردن فضای غبارآلود حاصل از عملیات ضد انقلاب است. این رسانه است که موظف است شکاف میان احساس عمومی از یک مسئله با واقعیت آن مسئله را پر کند اما در این مسیر به همراهی مسئول، نیازمند است.

رهبر معظم انقلاب در سال ۸۸ فرمودند: « دشمنان ملت از شفاف بودن فضا ناراحتند؛ فضای شفاف را بر نمی تابند؛ فضای غبار آلود را می‌خواهند. در فضای غبار آلود است که می‌توانند به مقاصد خودشان نزدیک شوند و به حرکت ملت ایران ضربه بزنند.»

اخیرا، اظهارات اسماعیل بخشی، یکی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، مبنی بر شکنجه سنگین و بی دلیل جسمی و روحی در روز‌های بازداشت، با حمایت کامل رسانه‌های معاند همچون BBC ،صدای آمریکا، رادیو فردا و …. روبرو شد و متاسفانه در غیاب واکنش مسئولین و سکوت رسانه‌های داخلی، فرصت را برای سوء استفاده مناسب دیده و به بازتاب مطالب ناروا و تهمت های گوناگون علیه سربازان گمنام امام زمان (عج)پرداختند.

بر این اساس، از جنابعالی درخواست می‌کنیم تا در خصوص این اظهارات پاسخگو باشید تا زمینه برایسوءاستفاده فراهم نگردد. اگر مطالب بیان شده کذب و خلاف واقعیت است، انتظار ما تنویر افکار عمومی و رسیدگی به این تهمت بزرگ است و اگر خدای ناکرده، قصوری رخ داده و حق پایمال گشته است، با عوامل مرتکب آن باید به شدت برخورد گردد تا نشانگر اقتدار و عدالت محوری و حمایت از مظلوم توسط دستگاه های جمهوری اسالمی ایران باشد.

امیدواریم، مسئولین مرتبط در تمامی دستگاهها، با پاسخگویی به موقع و ایجاد شفافیت گام موثری در خنثی کردن نقشه های دشمنان برای اختلاف افکنی میان مردم و مسئولین در نظام جمهوری اسلامی ایران بردارند.

Related Posts

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *