چهارشنبه : ۲۷ تیر ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار برگزیده» بیانیه» بیانیه ها» بیانیه های مهم» پرونده» پرونده مهم» سرخط خبرها » حصر شکسته شود، فتنه گران دادگاهی شوند و سران فتنه اعدام گردند!
تاریخ انتشار پنج شنبه ۹ دی ۹۵ - ۰۸:۲۵

بیانیه دفتر تحکیم وحدت :

حصر شکسته شود، فتنه گران دادگاهی شوند و سران فتنه اعدام گردند!

به گزارش تحکیم نیوز(پایگاه خبری تحلیلی دفتر تحکیم وحدت)، به مناسبت روز نهم دی ماه، روز بصیرت ملی، دفتر تحکیم وحدت بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه ضمن بیان لزومیت برخورد قاطعانه با ساکتین فتنه، تاکید شده است : «خواسته ما این است:حصر شکسته شود؛ فتنه گران دادگاهی شوند و سران فتنه اعدام گردند!»

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است :

 

بسمه تعالی
«مرگ مخالفین اسلام و جمهوری اسلامی نزدیک است»

مردم غیوری که در ۸ سال دفاع مقدس تهذیب نفس کردند، از فتنه بنی صدر سر بلند بیرون آمده و در حوادث کوی دانشگاه با بصیرت خود صحنه را مدیریت کردند، در فتنه ۸۸ باز هم عیارشان سنجیده شد و بار دیگر انقلابی، ولایی و پیشگام بودنشان بر انقلابیون پشیمان و ضدانقلاب های داخلی و خارجی در ۹ دی اثبات گشت.

مسئولین از مردم درس بگیرند!
حضور به موقع در صحنه های غبار آلود، موضع گیری های صریح و قاطعانه، از کمترین وظایف یک مسئول پایبند به انقلاب است. سکوت در زمان فتنه یا حضور در آن، مهر بی بصیرتی و بی لیاقتی را بر پیشانی مسئولین خواهد زد.

این مهر را امروزه بر پیشانی کسانی می بینیم که بعضا بر صندلی های مهم و تاثیرگذار تکیه زدند! بی بصیرتان و بی لیاقت هایی که پا بر گرده مستضعفین و صاحبان انقلاب گذاشته و با پایمال کردن خون شهدای فتنه، حاشیه امن خود را حفظ کرده اند و در سطوح بالای وزارت خانه های مهمی چون وزارت علوم و تحقیقات ، وزارت اموزش و پرورش و وزارت رفاه در کابینه دولت تدبیر جای گرفتند!!

شاید بتوان نفوذ را اینگونه معنا کرد : حضور ساکتین و عاملین فتنه در جایگاه های مدیریتی حساس کشور!

آیا هنوز وقت آن نرسیده است که پس از ۷ سال، نظام تکلیف خود را با فتنه، سران و عوامل آن مشخص کند؟؟
مگر می شود وقایع ۸۸ را فتنه دانست در حالیکه عوامل فتنه در مناصب مهم و تاثیرگذار کشوری و دولتی حضور داشته باشند؟!
رفتار منافقانه ساکتین فتنه، مستحق برخورد قاطعانه است!

خواسته ما این است:

حصر شکسته شود؛

فتنه گران دادگاهی شوند و

سران فتنه اعدام گردند!

والسلام من اتبع الهدی

نظر خود را بگذارید

به کانال ما در تلگرام بپیوندیدبه کانال ما در تلگرام بپیوندید