برجام
اشتراک

برجام اولین اقدام انقلابیون پشیمان گشته برای استحاله انقلاب اسلامی ایران می‌باشد/اشرافیت در دولت روحانی نهادینه شده است

به گزارش تحکیم نیوز (پایگاه خبری دفتر تحکیم وحدت)، صادق آقا جری دبیر واحد سیاسی اتحادیه دفتر تحکیم وحدت امروز (۱۶ آذر سال ۱۳۹۵) در مقابل رئیس‌جمهور به ایراد سخنرانی پرداخت، متن کامل سخنرانی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«امروز شعار زیبای مرگ بر آمریکا بیش از هر زمان دیگر در کشور ما وحدت‌آفرین شده است. امروز شعار مرگ بر آمریکا بیش از هر زمان دیگر، راه حرکت ما را روشن‌تر، شفاف‌تر و مشخص‌تر کرده است.»

حجت الاسلام ورالمسلمین حسن روحانی ۱۳۷۴/۲/۱۹

آقای روحانی چقدر تغییر کرده‌اید؟!

امروز ۱۶ آذر است روزی که به نام همه‌ی دانشجویان این سرزمین نام گذاری شده است. من از این تریبون می‌خواهم درباره اولین حقوق دانشجویان یعنی حق بیان آزادانه نظرات خود صحبت کنم. جناب آقای روحانی فضای دانشگاه‌ها برای بیان نظرات دانشجویان به هیچ وجه مناسب نمی‌باشد.

آقای روحانی

شما که داعیه‌دار دفاع از حقوق بانوان در سطح جامعه هستید آیا می‌دانید قریب به سه ماه است که مجوز نشریه سراسری دختران در وزارت علوم شما حتی بررسی هم نشده است!

آقای روحانی وعده‌های عملی نشده شما در حوزه زنان، بخش عظیمی از بانوان این سرزمین را نسبت به شما بی اعتماد کرده است.

جناب آقای رئیس‌جمهور از روزی که شما سکان‌دار دولت جمهوری اسلامی ایران شدید تمام هم و غم شما بحث سیاسیت خارجه و به طور خاص رابطه با آمریکا بوده است. امروز می‌بینیم که بعد از گذشت ۱۱ صد روز از عمر دولت تدبیر و امید در داخل کشور وضع رکود و بیکاری کمر مردم را شکسته و تنها دست آورد این دولت در سیاست خارجی بوده است و آن هم قراردادی به نام برجام!

و اما برجام و ما ادراک ما البرجام!

جناب آقای روحانی ما برجام را تنها متنی نامتوازن که پر از حفره‌های حقوقی و امنیتی که به ضرر منافع ملی جمهوری اسلامی ایران و یا قراردادی که نابود کننده صنعت هسته‌ای می‌باشد، نمی‌دانیم. که این‌ها همه هست و این همه نیست. ما برجام را اولین قدمی که انقلابیون پشیمان و خسته برای استحاله‌ی انقلاب اسلامی در نظام سلطه جهانی برداشته‌اند، می‌دانیم.

جناب آقای رئیس‌جمهور! شما قصد داشتید با برجام گام بزرگی را در راستای تحقق رویای پوچ ژاپن و آلمان اسلامی بردارید. اما ما به شما اعلام می‌کنیم با وادادگی در مقابل مستکبرین و امضای قراردادهایی نظیر برجام نه تنها به این هدف کوچک دست پیدا نمی‌کنید بلکه در بهترین حالت ما را تبدیل به کشوری بی اراده و ذلیل مانند عربستان در مقابل آمریکا می‌کنید.

آقای رئیس‌جمهور! این اقدامات شما در زمینه سیاست خارجه باعث بی اعتمادی نخبگان سیاسی کشور به شما شده است.

جناب آقای روحانی! ما دلیل این همه ضعف در مقابل استکبار و خنده‌های ذلیلانه در مقابل دشمنان خونیِ مظلومین عالم را می‌دانیم، چرا که امام روح الله نزدیک به ۴ دهه قبل برای همه فرزندان مکتبی خود در طول تاریخ راه شناخت کسانی که در مقابل بیگانگان سر خم می‌کنند را مشخص کرده است.

امام روح الله می‌فرمایند: روزی که مسئولین اشرافی شوند و خوی اشرافی پیدا کنند به درد مردم نمی‌رسند و در مقابل سفارت‌خانه‌های اجنبی سر خم می‌کنند.

آقای روحانی! این درد را ما مردم به کجا ببریم؟ که سخنگوی محترم دولت شما آقای نوبخت! فردی را که حقوق نجومی ۴۰ تا ۵۰ میلیونی دریافت کرده را از ذخایر نظام می‌داند؟

آری جناب آقای روحانی وقتی اشرافیت نهادینه شود باید هم صاحبان حقوق‌های نجومی ذخایر نظام نامیده شوند.

آقای روحانی بزرگ‌ترین چالش روزهای پایانی این دولت بحران بی اعتمادی فراگیر مردم نسبت به شما و دولت شماست.

به سبب وعده‌های عمل نشده شما

و السلام علیکم و رحمت الله و برکاته

 

Related Posts

یک دیدگاه

 • avatar
  نواب صفوی
  آذر ۱۷, ۱۳۹۵

  روحانی داعیه دار حقوق فمینیست هاست نه زنان مسلمان و آگاه این مملکت
  در طول دوران قدرتنمایی سه دولت سازندگی، اصلاحات و تدبیرو امید شاهد ظهور فمینیست ها در پوشش مراکز اسلامی زنان کشور بوده ایم و هستیم
  پس پاسخ ندادن به نامه خواهران دفتر تحکیم بی مورد نیست، چون نمیخواهد زن مسلمان پا به میدان بگذارد، میخواهند با دستورات اسلام مبارزه کنند. میخواهند جایگاه زن و مرد دچار چالش شود که تا حدودی در این مملکت به این هدف دست پیدا کرده اند. اما نمیدانند که با این کار مسیر را برای نابودی خود هموار میکنند.
  به امید پیروزی حق بر باطل

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *