اگر مراد از آشتی ملی، آشتی مردم با حرمت شکنان است، مردم با آن‌ها قهرند و آشتی هم نمی‌کنند.

سال‌ها از فتنه ۸۸ می‌گذرد اما متاسفانه عده‌ای هنوز خودشان را به خواب زده‌اند و حدومرز خود را با فتنه مشخص نکرده‌اند. اگر مراد از آشتی ملی، آشتی مردم با حرمت شکنان است، مردم با آن‌ها قهرند و آشتی هم نمی‌کنند

ادامه مطلب

بیان آشتی ملی به معنای سهم خواهی از قدرت تلقی می گردد

گر واقعا به فکر اشتی بودیم چرا همان روز های ملتهب سال ۸۸ این کار را نکردیم چرا بعد از اینکه تنها حامی خود در داخل نظام را از دست دادیم از اآشتی استفاده کردیم؟ ایا این ها بدین معنا نیست که بخواهیم برای بازگشت به قدرت و همچنین نگه داشتن طرف داری ضد انقلاب از خود دست به هرکاری بزنیم؟

ادامه مطلب

برای چند روز هم شده مدیریت بحران استان را به رزمندگان مدافع حرم بسپارند

امروز که ظهور فردی مانند ترامپ باعث حیرت و استیصال شما خوش بینان شده و دوستان دولتی‌تان عاجزانه کاسه چه کنم چه کنم به دست گرفته‌اند همین حضور و نفوذ ما در منطقه هست که موجب افزایش اقتدار ملی و ایجاد بازدارندگی شده است و گرنه امروز در مقابل گردنکشی های رئیس جمهور آمریکا چاره‌ای جز تسلیم نداشتیم

ادامه مطلب

چه نیازی بود که چنین طرحی آن هم دو فوریتی از سوی نمایندگان مطرح شود؟

این موضوع برای دانشجویان کاملا ملموس است که نمی توانند با ارائه چنین طرح هایی دهان دانشجویان انقلابی را ببندند؛ چرا که دانشجویان انقلابی طبق وصیت امام راحل هرکجا که ببینند مسئولی خطا می کند، بدون در نظر گرفتن یکسری مسائل، او را نقد می کند و هیچ ترسی هم از کمیته انظباطی و زندان ندارد؛ چرا که حفظ نظام برای او از اوجب واجبات است

ادامه مطلب

مسئله خوزستان مسئله گرد و غبار نیست، بلکه بی توجهی مسئولان نسبت به این امر است.

بی توجهی نسبت به استان و مردمی که در ۸ سال جنگ متحمل بدترین شرایط بوده‌اند به هیچ وجهی قابل توجیه نمی‌باشد و مسئولین به جای ابراز هم‌دردی باید اقدام عملی مناسبی از خود نشان دهند.

ادامه مطلب

«ارائه نظریه اصیل اسلام در موضوع زن و خانواده» مطالبه دانشجویان است

نشستی در خصوص بررسی وضعیت رشته مطالعات زنان و خانواده در دانشگاه های تهران برگزار شد. در این نشست دانشجویان با بررسی وضع موجود به ارائه پیشنهادات در جهت اصلاح وضع موجود پرداختند.

ادامه مطلب

مردم خوزستان اهمال و کم‌کاری دولت را حس می‌کنند

علیرضا صفرپور دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر عضو دفتر تحکیم وحدت با بیان اینکه متاسفانه شاهد هستیم دولت تدبیر و امید قادر به مدیریت مشکلات پیش آمده در خوزستان نیست، گفت: این درحالی است برخی از مشکلات پیش آمده در خوزستان قابل پیش بینی و کنترل است.

ادامه مطلب

چندین فعالیت تاثیرگذار، مفید و مردمی در یک غرفه ی دانشجویی

دفتر تحکیم وحدت با فعالیت منسجم و منظم خود ذیل برنامه ی برپایی غرفه در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به خوبی اصل جنبش دانشجویی و همچنین فعالیت انقلابی دانشجویان را در قالبی مردمی به نمایش گذاشت.

ادامه مطلب

امروز دانشجویان باید دوباره آرمان‌های انقلاب را در توجه داشته باشند

امروز دانشجویان باید دوباره آرمان‌های انقلاب را در توجه داشته باشند و مطالبه‌گری‌های خود را در بحث‌هایی مثل مبارزه با اشرافی‌گری مسئولین و عدالت اجتماعی دنبال کنند.

ادامه مطلب