سه شنبه : ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

خانه» بایگانی فروردین, ۱۳۹۷
دسته ، تاریخ سه شنبه : ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹

جلسه خصوصی دفتر تحکیم وحدت با کامران باقری لنکرانی برگزار شد

جمعی از نمایندگان دفتر تحکیم وحدت با کامران باقری لنکرانی دیدار کردند.

[...]

دانشگاه عزمی برای رسیدگی به وضعیت کاندیداهای انتخابات انجمن اسلامی دانشگاه شهید رجایی ندارد

ما کاندیداهای انتخابات انجمن اسلامی بعد از یک هفته از گذشت اعتراض کتبی خود به مسئولین دانشگاه و ندیدن هیچ اقدامی از جانب مسئولین بزرگوار این ظلم را به گوش همه دستگاه های مسئول و همه حق طلبان و اذهان حق طلب دانشجویی میرسانیم.

[...]

دعوت به مناظره انجمن اسلامی علوم پزشکی هرمزگان از مجتهد شبستری پیرامون منشاء قرآن کریم

به گزارش تحکیم نیوز(پایگاه اطلاع رسانی دفتر تحکیم وحدت) پیرامون سخنان مجتهد شبستری در دانشگاه جامع هرمزگان مبنی بر الهی نبودن منشاء قرآن و اسلام ،انجمن اسلامی علوم پزشکی هرمزگان جناب مجتهد شبستری را دعوت به مناظره کرد.

[...]

از مجلس و شورای عالی امنیت ملی میخواهیم داستان غم انگیز برجام را ادامه ندهند!

مطالبه ی ما دانشجویان در اتحادیه دفتر تحکیم وحدت از نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی و همچنین از شورای عالی امنیت ملی آن است که مانع از آن شوند که داستان غم انگیز برجام همچنان ادامه یابد

[...]

راه‌اندازی «سامانه ثبت حقوق و مزایای مدیران» مهم‌ترین دغدغه مردم است

دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت گفت: مطمئنا دستگاه‌های نظارتی در کار خود موفق نبوده‌اند وگرنه شاهد حقوق‌های نجومی نبودیم. راه اندازی «سامانه ثبت حقوق و مزایای مدیران» برای شفاف شدن وضعیت مسئولین کشور مهم‌ترین دغدغه مردم است.

[...]

بازگشت از نیمه راه

معمار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را انقلاب دوم دانسته و آن را با ارزش‌تر از انقلاب اول معرفی کردند.

[...]

نمایندگان به هیچ وجه تن به مدیریت نهاد های بین المللی بر روی کشور را ندهند!

مهمترین و دردناک ترین مسئله این است که چرا دولت منتخب ملت در حکومت اسلامی و حتی نمایندگان مردم، حضور در عرصه ی بین المللی و من جمله حضور در جمع کشور های غربی را به قیمتهای هنگفتی به نظام و ملت تحمیل میکنند؟

[...]

در هر نظام و حکومتی مهم ترین رکن برای مشروعیت سیستم حکومتی وجود عدالت در قوه قضاییه می باشد.

صادق آقاجری مسئول سیاسی دفتر تحکیم وحدت در در نشست خبری کمیته «عدالت قضایی» گفت:اگر قوه قضاییه که نماد عدالت در هر حکومت هست فاسد شد و یا بامفسدان برخورد نکرد مشروعیت آن حکومت در بین مردمش از بین می رود.

[...]

تشکل‌های دانشجویی سردمدار دانشگاه‌ها هستند

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) گفت: در حال حاضر تشکل‌های دانشجویی سردمداران جنبش دانشجویی در دانشگاه‌ها هستند و جنبش دانشجویی به دنبال آن است تا از طریق فعالیت‌هایی که انجام می‌دهد خود را به آرمان‌های عالی مد نظر انقلاب برساند.

[...]

دبیر دفتر تحکیم وحدت در برنامه زاویه

کلیپ سخنرانی دکتر محمد حسین قائدشرف، دبیر اتحادیه دفتر تحکیم وحدت، در برنامه تلویزیونی زاویه با موضوع مطالبات دانشجویی  

[...]