جمعه : ۳۱ شهریور ۱۳۹۶

تاریخ انتشار چهارشنبه ۸ دی ۹۵ - ۱۲:۴۴

فشار بر مردم !!

گزارش تحکیم نیوز (پایگاه اطلاع رسانی دفتر تحکیم وحدت)؛ محمد رضا کاریزی دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور مشهد طی یادداشتی عنوان کرد: درخواست عده ای معلوم الحال از ترامپ برای تشدید تحریم ها علیه مردم ایران این سوال را در ذهن ایجاد می کند که براستی چگونه انسان هایی می توانند چنین عمل وقیحانه ای آن هم علیه مردم خویش انجام دهند.
ریشه این حضرات را باید در اندیشه منورالفکرهایی یافت که در زمان نسل کشی ۹ میلیونی مردم ایران توسط استعمار انگلستان ، در روزنامه های شان قلم ب خدمات انگلستان ب مردم ایران می زدند!

اما سوال اصلی در این است که هدف انجام چنین عمل وقیحانه ای چه می تواند باشد ؟!

تحریم ها در کل تنها یک چیز را نشانه رفته اند و آن تاثیر گذاری بر اراده توده های مردم ایران، برای صرف نظر کردن از عقیده شان به ولایت فقیه در ایران.

این جماعت بعد از تو دهنی ک از اقشار مختلف مردم ایران در یوم الله ۹ دی خورداند ، با درخواست از اوباما برای تحریم ایران، به زعم خود از مردم ایران انتقام گرفت اند، درخواستی ک منجر به قطعنامه ۱۹۲۹ سازمان ملل شد.

حال این جماعت با درخواست از ترامپ برای تشدید تحریم ها علیه مردم ایران ٬ قصد دارند تا با ایجاد فشار بر مردم این تفکر را در ذهن توده های مردم تزریق کنند ک تنهاراه کار در رابطه با آمریکا است تا در آستانه انتخابات کمک حال جریان سازشکار و استحاله طلب داخلی باشند.

اما نکته در این است ک چهار سال سازشکاری با شیطان بزرگ چهره واقعی آمریکا را برای مردم روشن تر از پیش کرده است و این حرف ها دیگر طبل توخال است. این جماعت تنها چهره خودفروخته خود را بیش از پیش بر مردم ایران نمایان می کنند.

مردم ایران سختی می بینند ٬ اما نه از دشمنی دشمنان خارجی بلکه از خیانت دشمنان داخلی ٬ از حماقت های سازشکاران ٬ قلم منورالفکرها ٬ از محافظه کاری عده ای انقلابی نما ٬حرام خوری های_جومی بی عدالتی این ها درد این مردم است.
تنها راه کار این اوضاع قیام بi قسط است و این وظیفه بیش از همه برگردن دانشجویان و جنبش دانشجویی است.

نظر خود را بگذارید

به کانال ما در تلگرام بپیوندیدبه کانال ما در تلگرام بپیوندید